KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5485279
nr 548 5279
Blandteknik
Signerad C.- Hasske? 1908, Skeppet "Germania", 45x57
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 16:31:48
500 kr
400 kr
500 kr
600 kr
600 kr